88314-2020 - ÄndringSverige-Vänersborg: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsförmedlartjänster
Referensnummer: RS 2019-06188
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Försäkringsförmedlartjänster och Fordonsadministration