88338-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputs
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs
Beskrivning: Region Gotland upphandlar tjänsten fönsterputsning på egna fastigheter för årliga avrop enligt fast putscykel.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99581:Lot:1