88366-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiella konsulttjänster – Ekonomikonsulter för kortare kvalificerade uppdrag
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEkonomikonsulter för kortare kvalificerade uppdrag
BeskrivningEkonomikonsulter
Intern identifierareSSM2023-6701
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningEkonomikonsulter för kortare kvalificerade uppdrag
Intern identifierareEkonomikonsulter för kortare kvalificerade uppdrag