2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation, service och support av ljudanläggningar
Beskrivning: Installation, service och support av ljudanläggningar.
Intern identifierare: GOT-2026-00029
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 51313000 Installation av ljudutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32342000 Högtalare, 32342300 Mikrofoner och högtalarenheter, 32342410 Ljudutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000