Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Senior Innovation and Scaling Consultant
Referensnummer: SU481-0070-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
GRP (Global Resilience Partnership) seeks a consultant to support the GRP Programme Work Area Innovation and Scaling, including programme design, and mentoring support, with a focus on Sida, USAID and Global Environment Facility (GEF) funded activities.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen