See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Small and Wide Angle X-ray scattering instrument
Beskrivning: Upphandling av ett röntgenspridningsinstrument för "small angle and wide angle X-Ray scattering"
Intern identifierare: HS-2025-1608
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Beskrivning: Ej aktuellt
Intern identifierare: 1754737-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Added value
Beskrivning: Extrapoäng vid uppfyllnad
Intern identifierare: 1814837-1