88576-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial – Färghandelsvaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärghandelsvaror
BeskrivningUpphandlingen omfattar Färghandelsvaror.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser Färghandelsvaror