See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler för kontor & offentlig miljö
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för succesiva avrop av möbler och inredning, och tillhörande tjänster anpassade för kontor och offentlig miljö.
Föregående meddelande: 006243-2023
Intern identifierare: Ks 938/2021
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på vara/tjänst
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Ramavtalsvillkor