2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter VA
Beskrivning: Projekt och byggledning, Projektering och utredning
Intern identifierare: 23/225
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000