88669-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Mät-, miljökontroll- och fastighetsbesiktningsuppdrag Slussar Trollhätte kanal, Västra Götalands län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMät-, miljökontroll- och fastighetsbesiktningsuppdrag Slussar Trollhätte kanal, Västra Götalands län
BeskrivningMät-, Miljökontroll-, Fastighetsbesiktningsuppdrag avseende programmet Nya slussar i Trollhätte kanal inom Lilla Edets, Trollhättans och Vänersborgs kommuner, Västra Götalands län.
Intern identifierareKOM-417565
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningMät, besiktning & miljökontroll - Slussar Trollhätte kanal
Intern identifierareMät-, miljökontroll- och fastighetsbesiktningsuppdrag Slussar Trollhätte kanal, Västra Götalands län