2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1261 Webbkarta och relaterade GIS system Katrineholm
Beskrivning: Avtalet ska innefatta intern och extern webbkarta för kommunen, system för publicering av data i webbkartor och öppna data. Avtalet ska även innefatta system för lagring och användande av fastighets- och befolkningsinformation i webbkartor.
Intern identifierare: TI 2024-1261
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000