88812-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: Pensionstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pensionsadministration för Flens Kommun, Katrineholms kommun, Vingåkers kommun samt Flens kommunfastigheter AB
Referensnummer: UPPH/2019:1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66520000 Pensionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjuder intresserade leverantörer för anbudsgivning avseende Pensionsadministration enligt bifogade handlingar