See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringskonsult för chefer och specialistfunktioner KS 2023/226
Beskrivning: Upphandlingen avser externa kompetensbaserade rekryteringsuppdrag avseende chefer och specialistfunktioner inom kommunal verksamhet.
Föregående meddelande: 011943-2023
Intern identifierare: 23/49
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: SVARSFÄLT
Beskrivning: Följande tjänster ingår i denna upphandling: externa kompetensbaserade rekryteringsuppdrag avseende chefer och specialistfunktioner inom kommunal verksamhet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information