2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialsnickerier till Campus Borlänge
Beskrivning: Högskolan Dalarna bjuder in leverantörer att lämna anbud på specialsnickerier till Campus Borlänges nya lokaler. Uppdaget består av ett antal olika möbler, ritningar och föreskrifter är del av upphandlingsdokumenten. En del av möblerna ska levereras under v.23 och övriga möbler under v.29-32. Välkommen med Ert anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44220000 Inredningssnickerier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94885:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45420000 Snickerimonteringar, 45421000 Snickeriarbeten