Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Geologisk barriär för FA - Yta (deponicell för farligt avfall)
Referensnummer: HMAB 2022/199
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51216000 Installation av geologisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Hässleholm Miljö AB efterfrågar anläggande av konstgjord geologisk barriär.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44110000 Konstruktionsmaterial, 51216000 Installation av geologisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen