2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1175 Revisionstjänster Telge AB
Beskrivning: Revisionstjänst för Telge AB inklusive dotterbolag och Södertälje Kommuns Förvaltnings AB (endast ägarbolag).
Intern identifierare: TI 2025-1175
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000