Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning, 45212600 Byggnation av paviljong
Leveransplats
Del av land (NUTS): Hallands län (SE231)
Land: Sverige