Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personbilar med gasdrift
Referensnummer: GNU 2018/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34136100 Lätta skåpbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser gasdrivna personbilar och transportfordon, mindre skåpbilar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Borlänge - personbil
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34136100 Lätta skåpbilar, 34111000 Herrgårdsvagnar och bilar av sedanmodell, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Falun - personbil
Del nr: 2
Borlänge - mindre skåpbil
Del nr: 3
Falun - mindre skåpbil
Del nr: 4