See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Om- och tillbyggnad Ljungbyhedskolan etapp 2-3
Beskrivning: Projektet innebär en om- och tillbyggnad av Ljungbyhedsskolan och utförs i flera etapper
Intern identifierare: 24/153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000