89461-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mitträcken – Betongräcken
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetongräcken
BeskrivningBetongräcken för ett ca 1800m projekt i Göteborgsområdet.
Intern identifierareKOM-420066
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928110 Mitträcken
Ytterligare klassificering (cpv): 34928100 Vägräcken
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBetongräcken