Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Interaktiva bildskärmar II
Referensnummer: UN 2021/1641
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30231300 Bildskärmar
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun upphandlar ett ramavtal med en leverantör, alla villkor fastställda, för succesiva leveranser under avtalsperioden.
Välkommen med ert anbud.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 16 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30231300 Bildskärmar, 30237200 Datortillbehör, 30237260 Väggfästen för bildskärmar, 32552200 Bildskärmsenheter, 51600000 Installation av datorer och kontorsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen