89509-2019 - ÄndringSverige-Bjuv: Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ny förskola på Brogårdaområdet, Bjuvs Kommun
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Objektet avser om- och tillbyggnad av förskola på Brogårdaområdet.