See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionsbesiktning och service av tryckkärl
Beskrivning: Upphandling av tjänsten revisionsbesiktning av tryckkärl. Gäller flaskor med andningsluft som används vid rök-, kem- och vattendykning.
Intern identifierare: 231-261/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000