See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: PET/CT-system
Beskrivning: Upphandling av ett PET/CT system.
Intern identifierare: K 2023-7977
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33113000 MRT-utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: ADM
Beskrivning: Administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: PET/CT
Beskrivning: Upphandling av ett PET/CT -system
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: Kvalificering av anbudsgivare
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: PRIS
Beskrivning: Bästa förhållande mellan pris och kvalitet