2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för kommunikationstjänster till Kammarkollegiet
Beskrivning: Kammarkollegiet vill upphandla ett ramavtal med en leverantör av kommunikationstjänster.
Intern identifierare: 2.7.5-1467-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79416000 Public relations
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000