89670-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Golvvårdsmaskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städmaskiner
Referensnummer: RS 2017-03909
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39713400 Golvvårdsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser upphandling av större och mindre städmaskiner.