2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bostad med särskilt stöd, boendestöd och daglig sysselsättning enligt SoL - socialpsykiatrin
Beskrivning: Upphandlingen omfattar drift av Lokevägen, boendestöd och daglig verksamhet enligt SoL - socialpsykiatri
Intern identifierare: ON/2025:81
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85311200 Social omsorg för handikappade, 85312000 Socialvård utan inkvartering, 85312400 Annan omsorg än den som tillhandahålls av boendeinstitutioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bostad med särskilt stöd, boendestöd och daglig sysselsättning enligt SoL - socialpsykiatrin