See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Psykologiska tester, screening- och bedömningsinstrument
Beskrivning: Psykologiska tester, screening- och bedömningsinstrument till Statens institutionsstyrelse
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33156000 Utrustning för psykologiska tester
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kliniska psykologtester
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88809:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33150000 Apparatur för radioterapi, mekanoterapi, elektroterapi och sjukgymnastik
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Digitala tester