89762-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Anestesiutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gemensam upphandling av anestesiarbetsstationer.
Referensnummer: LS2016-1048
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33172100 Anestesiutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Gemensam upphandling av anestesiarbetsstationer för Danderyds sjukhus, Södersjukhuset och Tiohundra AB (Norrtälje sjukhus).