89846-2025 - Resultat
Sverige – Undersökningar – Undersökningstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUndersökningstjänster
BeskrivningBotkyrka kommun önskar teckna kontrakt med en leverantör som kan utföra framförallt kvantitativa undersökningar men även kvalitativa undersökningar för kommunens behov.
Intern identifierareKS/2023:00543
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUndersökningstjänster