2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Fastighetssystem
Beskrivning: Det här dokumentet och de digitala visningar Regionen inbjuder till, är en del i vår analys av marknaden inför en planerad upphandling. Syftet är att inhämta mer information om tillgängliga system och deras funktioner för hantering av underhålls- och uppföljningsdata kring fastigheter, anläggningar och byggnader.
Intern identifierare: 23RS239
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning, 75123000 Fastighetsförvaltning