89973-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Barn- och ungdomsomsorg – TI 2025-1154 LSS 9 8 Bostad med särskild service för barn och ungdomar
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1154 LSS 9 8 Bostad med särskild service för barn och ungdomar
BeskrivningLSS 9 8 Bostad med särskild service för barn och ungdomar
Intern identifierare25/75
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
Ytterligare klassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000