2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkitekttjänster
Beskrivning: Ramavtal för arkitekttjänster
Intern identifierare: V 2025/1042
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Arkitekttjänster