Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktionsbyrå för grafisk och digital kommunikation
Referensnummer: 22/32
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
RISE söker en samarbetspartner med produktionsrelaterade enheter inom grafisk- och digital produktion som med kort inställelsetid kan leverera tjänster med hög kvalitet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72410000 Leverantörstjänster, 72413000 Webbsideutformningstjänster, 79340000 Reklam och marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen