Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård Språkgränd och Geografigränd,Lokalvård Marieberg och Mariehem, Lokalvård Nydalahöjd och Tomtebo, Lokalvård Fridhem, Haga, Sandahöjd samt Ersboda
Referensnummer: 1905
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Bostaden upphandlar städning/lokalvård för fyra olika geografiska områden. För mer information se förfrågningsunderlaget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
LOKALVÅRD SPRÅKGRÄND OCH GEOGRAFIGRÄND
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
LOKALVÅRD NYDALAHÖJD OCH TOMTEBO
Del nr: 2