2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Bygg och anläggning till större arrangemang
Beskrivning: Ramavtal Bygg och anläggning till större arrangemang
Intern identifierare: TN-2024-2379
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39522530 Tält
Ytterligare klassificering (cpv): 31121000 Generatoraggregat, 31122000 Generatoranläggningar, 44411750 Toalettcisterner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000