90624-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Marknadsundersökningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kvalitativa Undersökningstjänster 2020
Referensnummer: 008774-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79310000 Marknadsundersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kvalitativa undersökningstjänster och användartester med genomförande, analys, rapport och eventuell presentation av uppdraget.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79310000 Marknadsundersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79342310 Kundundersökningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen