2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operatör Kabel-TV nät
Beskrivning: Distribution av kabel-TV tjänster samt åtagande som kabel-tv operatör avseende AB Stångåstaden och Studentbostäder i Linköping AB kabel-tv nät i fastighetsbeståndet.
Intern identifierare: 23/160
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92232000 Kabel-tv
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del