Bygg- och anläggningsarbeten: studentbostäder
Diverse brandskyddsutrustning
Anläggningsarbete
Byggnadsanläggning
Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
Byggnation av bostäder
Byggnation av lägenheter
Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar