90677-2023 - Frivillig förhandsinsynSverige-Skellefteå: Diverse företagstjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frivillig Förhandsinsyn - Driva, etablera, styra och utbilda enligt styr- och samverkansmodellen pm3
Referensnummer: 1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79990000 Diverse företagstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Driva, etablera, styra och utbilda enligt styr- och samverkansmodellen pm3
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen