2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel och avhjälpande underhåll av hissar och lyftutrustningar
Beskrivning: Upphandlingen avser Skötsel och avhjälpande underhåll av hissar och lyftutrustningar till Region Halland.
Intern identifierare: RS241644
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 42416100 Hissar, 45421131 Montering av dörrar, 45453000 Reparation och renovering, 50000000 Reparation och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000