See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop 15 – Anbudsområde 1 - Projektledning
Beskrivning: Till vårt Datacenterprojekt söker vi nu en teknisk projektledare med erfarenhet av att leda genomförande och transformering av datacenter infrastruktur.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: SCB2025/983
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000