Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Domstolsverket inbjuder till att inkomma med ansökan om deltagande i dynamiskt inköpssystem avseende IT-konsulttjänster. Mer information framgår av upphandlingsdokumenten.