2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt kött och charkvaror
Beskrivning: Upphandlings- och inköpsenheten Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av leveranser av färskt kött och charkvaror till Norrköpings kommun i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumentet. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens verktyg www.e-Avrop.com.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102152:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15111000 Nötkött, 15111100 Oxkött, 15111200 Kalvkött, 15113000 Fläskkött, 15112100 Färskt fjäderfäkött, 15130000 Köttvaror, 15131100 Korvköttsprodukter, 15131110 Korvkött, 15131120 Korvprodukter, 15131130 Korv, 15894700 Charkuterivaror