2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopmaskin 2024
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av en (1) sopbil 4-5m3.
Intern identifierare: 2024/1370
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000