Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon
Leveransplats
Postadress: Stenungsund
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)