See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medarbetarundersökning
Beskrivning: Migrationsverket är i behov av en leverantör som levererar medarbetarundersökningar.
Föregående meddelande: 010726-2023
Intern identifierare: 3.2.1-2023-13255
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000