2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkring av motorfordon
Beskrivning: Köp av försäkring för Region Jönköpings läns olika fordonstyper.
Intern identifierare: RJL 2025/499
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000