2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av konsulttjänst för viltförvaltning inom vilt och trafik
Beskrivning: Naturvårdsverket upphandlar konsulttjänster för viltförvaltning inom vilt och trafik. Upphandlingen görs inom ramen för det dynamiska inköpssystemet för konsulttjänster inom viltförvaltning dnr NV-02805-21
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: NV-00644-25
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000