See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster för Ledning och Utveckling av tekniska system
Beskrivning: Stadsmiljöförvaltningen syftar till att upphandla konsulttjänster för att stödja och leda anpassade tekniska system som är kritiska för trafik- och infrastrukturhantering i Göteborg. Dessa tjänster är avsedda att förbättra effektiviteten och framkomligheten inom staden genom innovativ teknikutveckling och effektiv verksamhetsstyrning.
Intern identifierare: SMF-2024-01976
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: SMF-2024-01976: Ramavtal Ledning och Utveckling av tekniska system
Intern identifierare: SMF-2024-01976-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kompetensområde 1, Strategisk Systemledning och Infrastrukturutveckling, Senior uppdragledare
Beskrivning: Dessa nedan följande frågor ska alla ifyllas för att ett anbud ska anses fullständigt om man ämnar lämna anbud i rollen som Senior Uppdragledare i Kompetensområde 1
Intern identifierare: SMF-2024-01976-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kompetensområde 1, Strategisk Systemledning och Infrastrukturutveckling, Uppdragsledare
Beskrivning: Dessa nedan följande frågor ska alla ifyllas för att ett anbud ska anses fullständigt om man ämnar lämna anbud i rollen som Uppdragledare i Kompetensområde 1
Intern identifierare: SMF-2024-01976-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kompetensområde 2, Teknisk Rådgivning och Operativ Systemhantering, Senior Uppdragsledare
Beskrivning: Dessa nedan följande frågor ska alla ifyllas för att ett anbud ska anses fullständigt om man ämnar lämna anbud i rollen som Senior Uppdragledare i Kompetensområde 2
Intern identifierare: SMF-2024-01976-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kompetensområde 2, Teknisk Rådgivning och Operativ Systemhantering, Uppdragsledare
Beskrivning: Dessa nedan följande frågor ska alla ifyllas för att ett anbud ska anses fullständigt om man ämnar lämna anbud i rollen som Uppdragledare i Kompetensområde 2
Intern identifierare: SMF-2024-01976-5